fantastický svět
miniatur

vše ​pro modeláře a wargamery

Pro modeláře

Děláme 3D tisk doplňků, vlastní modely z papíru, laserem řezané detaily i stavební materiál. Rádi spojujeme postupy používané v různých modelářských odvětvích do jednoho funkčního celku.

Pro hráče

Oživit seanci dračáku? Splněno. Hezčí figurky k deskovkám? Splněno. Parádní terény k řádné desktop řežbě ? Splněno. A co takhle kompletní nová warbanda? To není žádný problém.

Ostatní

Inserty neboli organizéry k deskovým hrám zamezí nepořádku na stole i v krabici a poskytnou vám komfort při hraní i přenášení vaší oblíbené deskovky.

jednoduché a dobře vypadající

Papírové modely

Katedrála sv. Bartoloměje v Plzni

Naše papírová prvotina. Zaměřili jsme se na začánající modeláře, takže model není komplikovaný a je dodáván rovnou s předřezanými díly pro podlepování, aby si i skutečný prvostavitel osvojil pokročilejší techniky bez přílišné pracnosti.

Rozsah:
3 strany A4 vystřihovánka
1 strana A4 laserem řezané kartonové díly
1 strana A4 orientační návod

Kostel sv. Ondřeje v Radobytcích

Chystáme si pro vás druhý model, a to pěkný kostel z malebné jihočeské vesnice Radobytce. Stavba je trohu rozsáhlejší díky zpracování terénu v okolí kostela.

Novinka
Předpokládaná doba vydání duben 2024
pro vaši vlastní tvorbu

Stavební materiál

Polystyrenové desky

Plastikové desky z tvrzeného polystyrenu v různých tloušťkách.
Modelářská nezbytnost pro stavbu snad všeho, co vás jen napadne.
Skvělé pro drobné detaily u letadel i techniky, nebo i pro stavby a architekturu obecně.
- formáty A5 a A4, - tl. 0,3 - 0,5 - 1,0 - 1,5 - 2,0 a 4,0 mm

Konstrukční a pohledové pěnové desky

Konstrukční desky z pěnového materiálu v různých tloušťkách.
Z nich je možné snadno připravit podklad pod model v podobě terénu, nebo postavit stavby a skály pro lepší zážitek při wargamingu. Pohledové desky lze snadno texturovat vyřezáváním, otiskem nebo texturovací pastou, zatímco konstrukční desky vynikají pevností a lehkostí a jsou vhodné pro stavbu i rozsáhlých prvků.

pro ultrajemné detaily

3D Tisk

S 3D tiskem padá většina omezení v  komplexnosti designu a úrovni detailu. Můžeme vytvářet složité a organické tvary, které by jinak byly obtížné nebo nemožné vyrobit jinými metodami.